czwartek, 15 grudnia 2016

Vipera puder odbijający światło


Puder transparentny, odbijający światło od Vipera
"* Odbijający Światło, Transparentny, Kryjący Zmarszczki - 012
to sprzymierzeniec dojrzałej cery. Cząsteczki kompozycji Pigmentów Odbijających Światło osadzają się w zmarszczkach i na ich brzegach, co powoduje, że padające na nie promienie świetlne są skutecznie rozpraszane i odbijane. 
Dzięki temu, nie powstają na skórze cienie widoczne jako zmarszczki."


Szukając pudru sypkiego, który nie będzie dawał tępego matu,tylko nada cerze satynowo-rozswietlone wykończenie, utrwali makijaż i w dodatku nie wysuszy cery, a co najważniejsze nada się pod oczy, kupiłam polecony przez Alicja Witza puder Vipery.Puder w dość dużym opakowaniu o pojemności 15 gr znalazłam w małym sklepiku w cenie 27.99zl.
Posiada śliczny różowy puszek, który przywłaszczyła już sobie moja córcia gdyż do nakładania pudru się nie nadaje, a może dlatego , że jestem przyzwyczajona do pędzli.Jest bardzo drobno zmielony posiada drobinki, wiem, że nie każdy lubi takie wykończenie, ale mi osobiście bardzo odpowiada. Nakładam go pędzlem lub gąbeczka, w zależności na jakim efekcie mi zależy. Świetny pod oczy, gdyż nie robi ciastka tylko ładnie rozswietla okolice oczu i utrwala korektor. Na ręku widać jakie ma ładne wykończenie właśnie takie jak lubię.
Ale uważajcie bo nałożony w zbyt dużej ilości potrafi rozjaśnić podkład!5 komentarzy:

 1. lubisz takie błyskotki! fajny efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś nałogowo go używałam, bo bardzo mi spasował :) Kiedyś na pewno do niego wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że jesteś z niego zadowolona :) Ja go zużywam w takich ilościach, że jeszcze trochę i mi się skończy, ale wtedy na pewno pobiegnę po następne opakowanie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że jesteś z niego zadowolona :) Ja go zużywam w takich ilościach, że jeszcze trochę i mi się skończy, ale wtedy na pewno pobiegnę po następne opakowanie!

  OdpowiedzUsuń