środa, 21 grudnia 2016

Podkład Essence Camouflage

Podkład Essence Camouflage

Opis producenta:

Partner w pięknie. produkt 2w1 łączy w sobie to co najlepsze w podkładzie i korektorze: ukrywa wszystkie niedoskonałości i nadaje cerze matowe, doskonałe wykończenie makijażu. trwały i mocno napigmentowany produkt o kremowej formule pozwala na łatwą aplikację, nie pozostawiając efektu maski. mocno kryje.

Podkład pojawił się dość nie dawno na półkach w Naturze jest porównywany do Catrice Hd, ale jak dla mnie Essence jest o wiele lepszy, dlaczego?
Produkt posiadam w 3 odcieniach, po wciśnięciu z tubki wszystkie kolory wyglądają tak samo, ale po chwili zmieniają kolor- ciemnieją. Jak dla mnie to żaden problem,ale wiem, że bardzo dużo dziewczyn tego nie lubi.Konsystencja podkładu jest dość gęsta, ale bardzo łatwa w aplikacji. Najlepszy efekt uzyskamy aplikując podkład gąbeczka, wklepując. 
Podkład po aplikacji, nadaje cerze matowe wykończenie, świetnie kryje, u mnie bez problemu zakrywa czerwone policzki i brązowe plamki nie tworząc maski. Efekt krycia spokojnie dorównuje korektorowi dermacolor z Kryolan. 


Plastikowe, lekkie i higieniczne opakowanie, w użytkowaniu jest bardzo wygodne.

Pojemność:30ml
Cena: 17.99zl
Ważność po otwarciu: 6m-cy

U mnie podkład utrzymuje się bez żadnych poprawek przez cały dzień, chociaż u moich dwóch koleżanek wogole się nie sprawdził po 2 godzinach im spłynął. Nie mam pojęcia dlaczego ja go UWIELBIAM.

Także każda z nas musi do niego podejść indywidualnie.......:-)

3 komentarze: