niedziela, 16 lutego 2014

Serum do rzęs Neicha

Serum do rzęs fimy Neicha wygrałam w konkursie makijażowym.

 

Opis producenta:

 

Serum Ample Lash Essence to serum nowej generacji, które przyspiesza wzrost rzęs i brwi. Oprócz składników aktywnych zawiera tylko naturalne ekstrakty.

Grubsze i dłuższe rzęsy już po 10-14 dniach stosowania.

Produkt jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.
Zawiera peptydy, które stymulują wzrost oraz odbudowę włosa.

Zastosowanie:

Serum najlepiej jest stosować rano i wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę, aplikować tuż u nasady rzęs (również do brwi).

Ważne jest, aby stosować serum 2 razy dziennie przez pierwsze 2do3 tygodni, później 3 razy w tygodniu.


Moja opiniaRzęsy przed:Po 3 tygodniach( ale stosowałam tylko wieczorem)
Zużyłam:


Serum stosowałam przez 3 tygodnie na dolne i górne rzęsy, nakładałam tylko wieczorem po demakijażu, rano bałam się nakładać przed makijażem żeby nie dostać żadnego uczulenia w reakcji np. z tuszem do rzęs.

 

Mimo że stosowałam tylko raz dziennie to i tak widać różnicę, że są dłuższe, po 1 tygodniu już widać jak zaczynają rosnąć nam nowe rzęsy najszybciej różnicę zauważycie na dolnych rzęsach jak pojawią się malutkie nowe rzęski. Moje rzęsy się wzmocniły i myślę że jeszcze się zmienią i zgęstnieją, czekam aż te nowe uzyskają odpowiednią długość!


Najlepiej widać różnicę na pomalowanych rzęsach:              Moje rzęsy sprzed 3 tygodni:                                                         Moje rzęsy teraz:

Serum zakupimy tu NEICHA2 komentarze:

  1. przydałaby mi się jakaś odżywka która, poprawi znacznie moje rzęsy :)

    OdpowiedzUsuń