wtorek, 22 marca 2016

Jaką lampę wybrać? UV,LCD, CCFL?

 

 

 

 

Dlaczego postanowiłam napisać post o lampach? 

Po otrzymaniu nagrody od Drogerie Natura nie mogłam się nadziwić jaką malusieńką lampę dostałam, dlatego chciałam wam pokazać modele jakie posiadam i czym się różnią. 

 
 1. Lampa Led marki PierreRene o mocy 6W
 Utwardza w 30 sekund hybrydę i żele led jest malusieńka, bardzo lekka, u góry specjalnie położyłam lakier abyście mogli zauważyć jej dokładne rozmiary. Utwardzając grubsze paluszki nie wiem czy 4 się zmieści. U góry ma włącznik, idealna do torebki na wakacje :-). Koszt to 159zł. Możemy ją zakupić w Drogerie Natura jak i firmowym sklepie PierreRene


2. Lampa CCFL o mocy 36 W czyli 12 W -CCFL i 24 W Led

Moje kolejne maleństwo, w kolorze różowym o mocy 36W, utwardza wszystko co chcecie, żele zwykłe, led, hybrydę. Posiada 3 czasy 30,60,90 sekund najczęściej używam 60sekund, ma również czujnik ruchu który bardzo lubię, utwardzając paznokcie muszą dotykać podłoża inaczej się wyłącza. Koszt 140zł-200zł.


3. Lampa transformatorowa Uv o mocy 36W Moja pierwsza lampa transformatorowa o mocy 36W użytkuję ją od ok 4 lat, nigdy nie miałam z nią problemów. Posiada 2 czasy ciągły lub 120 sekund, utwardza wszystko oprócz żeli Led, koszt ok 60zł-100zł. Zajmuje najwięcej miejsca.


 

Żeby odpowiedzieć na to pytanie każda z nas musi się zastanowić do jakich celów będzie jej używała? Czy lampa będzie do użytku własnego czy do pracy?


Ja w tym momencie nie wyobrażam sobie życia beż mojej różowej błyskawicy, gdyż robiąc sobie pazurki zawsze mnie męczyły te 2 minuty, które się ciągnęły w nieskończoność.....Moja staruszka też zostaje ze mną, gdyż mam do niej ogromne zaufanie....a Maleństwo z PierreRene trafi w inne rączki w prezencie..... 


A wy jakich macie ulubieńców?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3 komentarze:

  1. Ja nie używam lamp więc niestety nie mam zdania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. muszę zainwestować w ccfl :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja mam zwykłą transformatorową 36W, ale i tak nie robię hybryd więc leży i się kurzy ;-) Mała lampa jest lepszym rozwiązaniem bo zaoszczędza miejsce i czas ;-)

    OdpowiedzUsuń