środa, 21 października 2015

SPN I PACHNĄCA WANNA


Pogoda nie rozpieszcza, za oknem szaro i brzydko ciągle pada deszcz.....ale ja znalazłam swój sposób na poprawę nastroju a jest to wosk od www.pachnacawanna.pl i oliwka do skórek od www.spn.plhttps://www.pachnacawanna.pl/skins/store/store_f85cbec98b44e2f158f2081573648026/images/logo.pnghttps://spn.pl/pic/spn-nails-professional.png

Oliwkę SPN NAILS zakupimy tu KLIK

Opis producenta:

Nawilża i chroni skórki przed pękaniem i zadzieraniem. Polecana dla ochrony naturalnej płytki oraz nawilżania mas akrylowych / żelowych. Specjalna formuła z witaminami odżywia i penetruje skórę.

Delikatnie słodki, kobiecy, zmysłowy..Wosk BERGAMOT MIST zakupimy tu  KLIK


Opis producenta:


NUTY GŁOWY: NUTY SERCA: BAZA:
bergamotka geranium biały cedr
grejpfrut zamsz mech dębowy
skórka cytryny

Spróbuj błogiego a jednocześnie odświeżającego zapachu bergamotki, grejpfruta i skórki cytrynowej wzbogaconego przez geranium, zamsz, cedr i leśny mech.

 

Taki jest Wosk zapachowy BERGAMOT MIST Goose Creek Candle

 

Woski zapachowe Goose Creek Candle wykonane są z najwyższej jakości wosku sojowego, nasyconego bardzo dużą iloscią olejków zapachowych. Każdy wosk podzielony jest na 6 kawałków i zamknięty w wygodnym, ułatwiającym przechowywanie pojemniczku. Z uwagi na wyjątkowo wysoką moc zapachu zalecamy jednorazowo umieszczać w kominku zapachowym pół kostki wosku.

Wosk sojowy jest bardzo plastyczny aby ułatwić jego usunięcie z kominka po skończonym użytkowaniu, proponujemy wytrzeć roztopiony wosk ręcznikiem papierowym (ostrożnie ze wzgledu na temperaturę wosku), lub zaczekać na zestalenie wosku, lekko podgrzać miseczkę za pomocą tealighta i wysunąć wosk, lub używać do palenia silikonowych foremek.

 

waga 59g

czas palenia 50 - 80 godzin

 

 Moja opinia:


Jesteście pewnie ciekawi co łączy wosk i oliwkę?

Otóż obłędny ZAPACH!!!!

 

W kubku kawka, dom cały pachnący a pazurki nawilżone i odżywione to właśnie lubię....

 

Wosk BERGAMOT MIST Goose Creek ,  jest to zapach, który bardzo szybko roznosi się po mieszkaniu jest dość intensywny i dosłownie pół kostki wystarczy aby wprowadzić nas w dobry nastrój, idealny na takie dni jak właśnie jesienna chlapa.


Oliwka SPN Love Life, która pachnie słodko,zmysłowo, nawilża i dba zarówno o moje skórki jak i przedłużone paznokcie.

Pojemność: 18 ml 

Cena: 25zł

3 komentarze: