czwartek, 13 sierpnia 2015

Catrice na ustach
 Pomadka Catrice ULTIMATE Colour 290 Sweet Coraline


Opis producenta:

Kolor! Pomadka Ultimate Colour pozostawia usta lśniące i pełne koloru dzięki dużej ilości pigmentów. Niezwykle trwała i w pełni kryjąca zapewni ustom elegancki look przez wiele godzin.Trwała konturówka do ust LONGLASTING Lip Pencil 040 ....And The Cherry On The Top

 

Opis producenta:

 Wyznaczaj granice! Konturówka do ust ustala granice koloru, zapobiega rozmazywaniu pomadki i intensyfikuje jej efekt na ustach. O długotrwałej i wodoodpornej formule. Umożliwia miękką, ale dokładną aplikację. Praktyczny, drewniany ołówek idealnie trzyma się w rękach i może być temperowany, gdy tylko wymaga korekty.


 Dzisiaj moje córcie prezentują pomadkę i konturówkę od Catrice. Pomadka w odcieniu stonowanej pomarańczy wpadającej w delikatną malinę, świetnie napigmentowana już jedno pociągniecie daje nam pełne krycie ust, pomadka w eleganckim ciemnym opakowaniu, po otwarciu ważna 36 mc-y. Bardzo fajnie się trzyma.


Konturówka w odcieniu bordo-wiśnia, mięciutka, mega pigmentacja możemy obrysować nią tylko usta lub użyć na całość, nie wysusza, bardzo dobrze trzyma pomadkę w ryzach,wodoodporna.
4 komentarze:

 1. małe modelki :)
  konturówki jeszcze nie testowałam, ale pomadka jest całkiem fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne dziewczyny! Na ich ustach pomadka i konturówka prezentują się genialnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczynki mają pięknie pomalowane usta :) fajny odcień

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne modelki z twoich córeczek, bardzo ładny kolorek ma ta pomadka i z konturówką na usteczkach córeczek prezentuje się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń