środa, 20 listopada 2013

Kolagen naturalny


Kolagen naturalny otrzymałam do testów od

 Collagen Colway Poznań


Kolagen naturalny- to żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego,które w procesie hydratacji przyłączają cząsteczki wody. To również wielkie odkrycie polskiej biochemii. Jedyny "żywy" zachowujący konformację potrójnej helisy,preparat białkowy w kosmetologii światowej.

Kolagen naturalny nie walczy ze skutkami, jak większość kosmetyków anti-age, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry-niedobór kolagenu.

Kolagen naturalny: 
  • nie uczula
  • nie podrażnia skóry
  • nie powoduje żadnych działań ubocznych
  • nie zawiera sztucznych barwników
  • nie zawiera sztucznych aromatów
Kolagen Naturalny występuje w trzech rodzajach:

Kolagen Naturalny PLATINUM- polecany jest do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące cerę dojrzałą, nieinwazyjnie daje efekt liftingu twarzy i regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry.

Kolagen Naturalny SILVER - zalecany do stosowania na całe ciało, również do masażu, pielęgnacji po depilacji i opalaniu (także w solarium). Wyśmienity we wszystkich kuracjach mających na celu poprawę jakości skóry.

Kolagen Naturalny GRAPHIT - stosowany do odżywiania włosów i paznokci, cieszy się popularnością w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Z powodzeniem wykorzystywany także do kuracji stawów i pielęgnacji stwardniałej skóry stóp i łokci.


Sposób użycia:
Na oczyszczoną i wilgotną twarz delikatnie wklepujemy Kolagen, czekamy ok 20 min i możemy nałożyć swój ulubiony krem na noc lub na dzień. 

Moja opinia:
Gdy kolagen zaczyna zasychać czujemy napięcie skóry, tworzy się cieniutka warstwa, która fajnie wygładza nam buzię, napięcie staje się mniejsze gdy posmarujemy się już kremem. Jestem bardzo zadowolona z kolagenu, zauważyłam jakby moja zmarszczka mimiczna na czole została spłycona,a wokół oczu i ust skóra stała się bardziej napięta.Jestem w trakcie kuracji, także jeśli będę miała jeszcze jakąś dodatkową opinię na pewno się podzielę.

Polecam fanpage Collagen Colway Poznań 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz